مشتری گرامی 

هدف سایت علاوه بر تامین و فروش قطعات یدکی اورجینال با بهترین قیمت و شرایط به شما گرامیان ، ارائه بهترین و کاملترین خدمات جهت رفاه مشتریان در بخش تعمیرات خودرو نیز میباشد . یکی از این خدمات ارسال مستقیم سفارش شما به تعمیرگاه میباشد .

این سرویس در دو حالت برای مشتریان در دسترس میباشد .

حالت اول :  ارسال به تعمیرگاه های پیشنهادی ما

سایت ام . وی . کو پارتز جهت رفاه و اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت تعمیرات اقدام به شناسایی و همکاری با تعمیرگاه های تخصصی هیوندا و کیا در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها کرده است .شما میتوانید به سادگی با کلیک بر روی منوی " تعمیرگاه های طرف قرارداد " در بالای صفحه سایت، نزدیکترین تعمیرگاه تخصصی به خود را پیدا کرده ، ابتدا هماهنگی زمانی  لازم را مستقیما از طریق راه های ارتباطی درج شده در پروفایل تعمیرگاه انجام داده سپس هنگام خرید آدرس درج شده تعمیرگاه در صفحه را به عنوان آدرس ارسال سفارش ثبت کنید . سفارش شما مستقیما به تعمیرگاه ارسال خواهد شد و بنا به روش ارسال انتخابی شما کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و فاکتور فروش به اسم و مشخصات شما صادر خواهد شد .

حالت دوم : ارسال به تعمیرگاه مورد نظر شما

در صورتیکه شما تمایل به تعمیر خودرو خود در تعمیرگاه مورد نظر خود دارید  ، هنگام خرید آدرس تعمیرگاه مورد نظر خود را بعد از هماهنگی های لازم مستقیما با تعمیرگاه خود به عنوان آدرس ارسال سفارش ثبت کنید . سفارش شما مستقیما به تعمیرگاه ارسال خواهد شد و بنا به روش ارسال انتخابی شما کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و فاکتور فروش به اسم و مشخصات شما صادر خواهد شد .